19 Ocak 2018 Cuma
Rimelim.com

Seçim Kampanyalarında İzlenecek Yollar

2008_İSTANBULDA_ YEREL_SEÇİMLER

Seçimlerde ön plana çıkmanız ve halka çok daha kolay bir şekilde ulaşabilmeniz için kendi planınızı önceden çizmeniz ve ona göre hareket etmeniz gerekmektedir. Çünkü her işte olduğu gibi seçimlerde de plan ve program başarıya ulaşma konusunda çok daha yararlı olmaktadır. Bu sebepten ötürü çizdiğiniz plandan çıkmadığınız sürece ve planlarınızda yapacağınız değişiklikleri olumlu bir şekilde yaptığınız sürece başarıya çok daha rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yaklaşan belediye başkanlık seçimi öncesinde tüm adayların iyi bir plan çizmesi gerekmektedir. Her adayın kendine özgü projeleri ve yapılanmaları olması insanların çok daha fazla ilgisini çekmektedir. Bu yüzden izleyeceğiniz politikada özgün olmak çok önemlidir. Bu sayede çok daha fazla bir kitleye hitap edebilirsiniz.
jsnRly1 Seçim Kampanyalarında İzlenecek Yollar
Adaylar hakkında araştırma yapmak ileriye dönük olarak çok işinize yarayacaktır. Seçmenlerin hangi adaya neden oy verdiğini bildiğiniz sürece bu konu üzerinden giderek o seçmenlere ulaşmanız çok daha rahat olacaktır. Kısacası hem adayın iyi özelliklerini hem de kötü özelliklerini bilmeniz kamuoyuna hitap etmeniz açısından oldukça yararlı olacaktır.

Seçim kampanyası yürütmek için iyi insanlar üzerinde iyi izlenim bırakmanız gerekmektedir. Aşırı agresif ve olumsuz bir tutum izleyerek yapacağınız konuşmalar seçmenler gözünde düşmenize yol açacaktır. Bu nedenle yapacağınız konuşmalarda çok daha dikkatli olmanız gerekmektedir. Olumlu bir üslup ile yapacağınız konuşmalar seçmenlerin beğenisini kazanacaktır.

Yaptığınız konuşmalarda genel anlamda en çok önemsenen konulardan bahsetmeniz gerekmektedir. Halkın ihtiyaçlarına öncelik vermeniz oy almanızda yararlı olacaktır. Belediye başkan adayı  olma yolunda ilerleyen adayların şehrin temizliği, şehirdeki işsizlik ve sağlık problemlerini öncelikli tutması gerekmektedir. Çünkü halk öncelikle bu sorunları halledebilecek adayları göz önünde tutmaktadır. Dolayısı ile halka ne kadar yakın olur ve onların sorunlarını çözmeye odaklanırsanız halkın gözünde o kadar yükselirsiniz.

http://e-secimkampanyasi.com/ adresinden seçim kampanyaları ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilir, belediye başkan adayı hakkında il il ilçe ilçe bilgi edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mustafa Ceceli’nin Menajerliğini Yapıyoruz başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yazı Hakkındaki Yorumlar

Yazar ol
Popüler Yazilar
 • Fatmagül FakıFatmagül Fakı kimdir r..
  Fatmagül Fakı kimdir ve nelerle ilgilenir hepsini konu içerisinde bulabilirsiniz. Wikipedia Fatmagül fakı. Survivor...
 • genç gösteren giyinme tarzıYaşlı Gösteren 5 Giyin..
  Lise arkadaşlarınızdan daha yaşlı görünmeye başladığınızı düşünüyorsanız, stresli yaşantınızı ya d...
 • epilasyonLazer epilasyon faydal..
  Lazer epilasyon faydalarını illaki duymuşsunuzdur.Lazer epilasyonun faydaları çok fazladır.Örneğin jiletle aldı...
 • baba-cocuk-iliskisiYeni baba olanların hi..
  Şaşkınlık Babalığın ilk aylarıyla müteakip birkaç sene hissettikleriniz arasında fark vardır çünkü bu dö...
 • kırmızı etKırmızı et yemek ölümü..
          Harvard Üniversitesi, 120 bin kişi üzerinde yaptığı bir araştırma sonucunda tahminen 30 yıl s...