19 Ocak 2018 Cuma
Rimelim.com

Mustafa Ceceli’nin Menajerliğini Yapıyoruz

1087351_129872584624554644647_Original

Mustafa Ceceli pop müziği alanında yıldızı parlayan bir sanatçıdır. 2 Kasım 1980 yılında doğan Ceceli kendi alanında popüler hale gelmiştir. Oldukça çabuk bir şekilde başarı merdivenlerini tırmanan sanatçı ile diyalog kurmak için yapılması gereken şey firmamız ile temas kurmak olacaktır. Pek çok farklı organizasyonu düzenleyen firmamız için önemli olan organizasyonun niteliğini, tarzını belirlemek olacaktır. Bunun yanında organizasyonun tarihine ilişkin kararlar vermek, konaklama, yol ve yemek masrafları gibi masrafların bütçelendirilmesini sağlamak gibi pek çok görevi yerine getiren firmamız için önemli olan Mustafa Ceceli iletişim firması olarak kaliteden taviz vermeden hizmet vermektir.
mf3A7nt Mustafa Ceceli’nin Menajerliğini Yapıyoruz
Mustafa Ceceli menajerlik firmamız pek çok farklı organizasyon düzenlemektedir. Pop müzik alanında oldukça profesyonel olan sanatçının konserlerini ve organizasyonlarını düzenleyen firmamız için önemli olan tüm ayrıntıları düşünmektir.

Ceceli 6 yaşında piyano çalmayı öğrenmiştir. 2 yıllık piyano eğitimi alan Ceceli’nin, aynı zamanda konservatuar bilgisi de vardır. Albüm hazırlığına üniversite dönemlerinde başlamıştır. Ankara’da müzik hayatına başlamış olan Mustafa Ceceli müzik hayatına bir süre ara vermiştir. Vokalistlik yapan Ceceli bir süre Merih Ermakastar’ın vokalistliğini yapmıştır. Aynı zamanda Cenk Eren’in de vokalisti olmuştur. Merih Ermakastar’ın şarkılarını da düzenleyen sanatçı belirli bir dönem sonra Ozan Doğulu’nun aranjörlüğünü yapmış ve Kenan Doğulu’nun albümünde bulunan “Aklım Karıştı” parçasını seslendirmiştir. Ceceli, Sezen Aksu’nun albümlerine katkı sunmuştur. Sanatçının sahnesine eşlik etmiştir. İkili Delilik, Hükümsüz ve Gidemem adlı parçalara da eşlik eden sanatçının organizasyonları firmamız tarafından planlanmaktadır.

Mustafa Ceceli iletişim hizmetleri konusunda size yardımcı olan firmamız konaklama, yeme, içme, ulaşım gibi pek çok hizmetin bütçelendirmesinde etkili olan bir firmadır. Sanatçının sahnesinin kurulumu ve özel ses sistemleri gibi uygulamalar da firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Jingle başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yazı Hakkındaki Yorumlar

Yazar ol
Popüler Yazilar
 • kadinlarKadınlar neden yalan s..
  İncecik vücutları ile gazetelerde, dergilerde boy boy fotoğrafları yayınlanan ve verdikleri röportajlarda “Yeme...
 • park_bravoPark Bravo indirim gün..
  Yaşamının her alanında yaratıcı ve üretken olmaktan hoşlanan, modanın heyecanına inanan güçlü kadınlar iç...
 • top20En çok dinlenen 2013 t..
  EN ÇOK DİNLENEN TOP 20 POP ŞARKISI   Erdem Kınay feat Serdar Ortaç Yorum Yok Şarkı Sözü 2 Kenan Doğulu A...
 • dukan-diyeti-sütlü-kurabiyeDukan sütlü kurabiye t..
  -6 yemek kaşığı yulaf kepeği galeta karışımı -6 yemek kaşığı süt tozu -vanilya aroması -4 yemek kaşığ...
 • kom-bikini-modelleri-1KOM 2013 yaz bikini mo..
    Afrika Rüyası temasında kabile desenleri ve batik efektlere sıkça rastladığımız koleksiyonda, hakim renk...