25 Haziran 2017 Pazar
Rimelim.com

Gelinlikle Tesettür Ve Şıklık Bir Arada

2013-tesettürlü-gelinlik-15

Hemen hemen her genç kız evlilik hayaline bağlı olarak giydiği gelinliği de hayal etmektedir. Özellikle evlilik yaşına gelen genç kadınlar bir an önce kafalarında tasarladıkları gelinliği bulmak için mağaza mağaza dolaşmaktadır.  En kaliteli ve en şık gelinliği bulmak için neredeyse birbirleri ile zevklerini ve beğenilerini yarıştıran genç kızlar için öncelikli olan istedikleri modelde gelinliği gerçekten giyebilmektir.

Hem açık olan hem de tesettürlü olan gelinler için pek çok farklı gelinlik modelleri tasarlanmaktadır. Tesettürlü modeller arasından seçi yapan tesettürlü gelinler özellikle danteli ve işlemesi bol olan modeller arasından seçim yapmaktadır. Ağır işçilik gerektiren modeller oldukça pahalıdır. Ancak pahalı olmasına rağmen pek çok gelin tarafından tercih edilmektedir.
N69g8kq Gelinlikle Tesettür Ve Şıklık Bir Arada
Tesettür gelinlik modelleri arasından seçim yaparken taşlı modelleri de değerlendirmelisiniz. Genellikle gelinliğin üst bölümünde taşlar yer almaktadır. Bunun yanında gelinliğin eteğinin fırfırlı olduğu modeller olduğu gibi gelinliğin eteğinin düz olduğu modeller de vardır. Bu modeller arasında değerlendirme yapılırken gelinin kendi kişisel zevklerini değerlendirmesi ve ona göre karar vermesi gerekmektedir. Bunun yanında kendi bedeninin kusurlarını keşfetmesi de önemlidir. Gelin adayı model beğenirken kendi bedeninin kusurlarını görerek kendine uygun modeller arasından seç im yapmalıdır.

Gelinlik seçiminde dikkat tarlatanlı ya da tarlatansız modellerden herhangi biri seçilebilir. Eskiden çok fazla tercih edilen tarlatan günümüzde eskisi kadar tercih edilmemektedir. Gelinlerin pek çoğu sade ve düz modellerden hoşlanmaktadır. Fazla süslü olan gelinlik modelleri genellikle tercih edilmemektedir.

Tesettürlü gelinlik modelleri değerlendirildiğinde hem sade hem de şık olan modeller daha fazla rağbet görmektedir. Gelinliğin başörtüsü kısmı da tesettürlü olan modeli tamamlamaktadır. Başörtüsünün uygun taşlar kullanılarak süslenmesi şıklık oluşturacaktır.

Bir önceki yazımız olan Mantık evliliği nedir ? başlıklı makalemizde evlilik nedir, mantık evliliği ve mantık evliliği nedir ? hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazı Hakkındaki Yorumlar

Yazar ol
Popüler Yazilar
 • selulitSelülite neden olan et..
  Selülit her kadının korkulu rüyasıdır. Peki selülitlere neden olan şeyler nelerdir? Onları öğrenmeniz için e...
 • masabasicalisanlarMasa başında oturmanın..
  Masa başında çok oturmanın zararları Masa başı çalışanları üzecek bir haberimiz var.Özellikle yerinden hiç...
 • izmir-kofteİzmir köfte
  İzmir köfte tarifi ve İzmir köftenin mükemmel tadını siz de öğreneceksiniz.İzmir köfte tarifi. Geniş bir yo...
 • Lazer-EpilasyonLazer Epilasyon Nedir?..
  Lazer epilasyon kelimesi son dönemlerde dilimize giren bir kelimedir.Gelişen teknoloji lazer teknolojisi getirmiştir....
 • adet kanamasıAdet kanamalarına dikk..
  Her ay kadınlarda gerçekleşen adet kanaması içerdiği proteinler nedeniyle bakterilerin çoğalması için çok uyg...