19 Ocak 2018 Cuma
Rimelim.com

Gelin İç Giyim Modelleri

gelin-ic-giyim

Gelin iç giyimi çok özenilmesi gereken bir giyim tarzini olusturmaktadir. Çünkü bu giyim sekli belirlenirken pek çok seyin düsünülmesi gerekmektedir. Gelin iç çamasiri mümkünse gelinlikten önce alinmali ve gelinlige uygun sekilde olmalidir. Bu tarz iç giyim modelleri tercih edilirken mümkün oldugunca sade ve sik tarzda iç çamasirlari tercih edilmelidir. Bütün bir dügün boyunca bu çamasiri giyeceginiz için sirf sik oldugu için içinde rahatsiz olacaginiz tarzda iç çamasirlarini tercih etmemelisiniz. Gelinligin seklini bozacak tarzda bir iç çamasiri, sizin en mutlu gününüzde caninizi sikabilecek bir detay haline gelebilir.

Gelinligin vücudu saris tarzina göre iç giyim modellerini tercih edebilirsiniz. Eger ki gelinliginiz vücudunuzu tamamen sariyorsa tercih etmeniz gereken iç çamasiri modeli de buna uygun, sade ve sizi saran modellerden biri olmalidir. Dantel detayli modelleri kullanmaktan hoslaniyorsaniz çok hafif dantel detayli iç giyim modelleri arasindan seçim yapabilirsiniz. Bu tarz modelleri seçerken illa ki beyaz rengi tercih etmenize gerek yoktur. Ten rengi modelleri de rahat bir sekilde tercih edebilirsiniz.

http://www.e-icgiyim.net/kategori/gelin-ic-camasiri/ adresinden iç giyim ile ilgili görsellere ulasabilir, seçim konusunda yardim alabilirsiniz.

Unutulmamasi gereken seylerden bir tanesi de iç giyim modellerinin gelinlik ile uyum içinde olmasidir. Askisiz bir gelinlik modelini tercih ediyorsaniz straplez modelli iç çamasirlarini tercih etmelisiniz. Çünkü gelinliginiz ne kadar güzel ve alimli olursa olsun, giydiginiz iç çamasiri belli oluyorsa gelinligin tüm güzelligi ortadan kaybolacaktir. Bunun öncelikle gelinlikçiniz ile yani modaciniz ile konusmali ve ona göre uyumlu bir model satin almalisiniz bazi moda evleri kendiliginden korseli ürünler de yapiyor ve ayrica almaniza gerek kalmiyor. Özellikle çorap ürünlerini ise yedekli almanizda fayda var. Dügün günü telasi ile birkaç kez kaçak çorap sendromu yasayabilirsiniz.

Yazı Hakkındaki Yorumlar

Yazar ol
Popüler Yazilar
 • MultimediaI ile başlayan çocuk i..
  Belki de yeni doğacak olan güzel bebeğimize koyacağımız güzel isimleri düşünüyoruz. Onlar hayatları boyunca ...
 • parfumParfüm nedir, nasıl ya..
  Doğada bulunan veya sentetik olarak elde edilen hoş kokulardır. Hoş kokuları olan bitkiler tarihte önceleri ilaç ...
 • cilt-bakimiDr. Mehmet Öz’ün..
  Dünyaca ünlü Türk kalp cerrahı olan Dr. Mehmet Öz sizlere cilt bakımı hakkında ufak tavsiyeler veriyor. Dr. Meh...
 • seker-hastaligiSürekli zayıflıyor mus..
    Kilo kaybı: Günümüzde birçok insan zayıflıktan şikayetçi.Özellikle yemek yedikleri halde kilo alamıyor...
 • MultimediaKırışıklığı Önleyen 5 ..
  Şakaklarınızı iki parmakla bastırırken gözlerinizi hızlı hızlı açıp kapatın. Bu egzersizi 5 kere tekrarlay...