25 Haziran 2017 Pazar
Rimelim.com

Gelin İç Giyim Modelleri

gelin-ic-giyim

Gelin iç giyimi çok özenilmesi gereken bir giyim tarzini olusturmaktadir. Çünkü bu giyim sekli belirlenirken pek çok seyin düsünülmesi gerekmektedir. Gelin iç çamasiri mümkünse gelinlikten önce alinmali ve gelinlige uygun sekilde olmalidir. Bu tarz iç giyim modelleri tercih edilirken mümkün oldugunca sade ve sik tarzda iç çamasirlari tercih edilmelidir. Bütün bir dügün boyunca bu çamasiri giyeceginiz için sirf sik oldugu için içinde rahatsiz olacaginiz tarzda iç çamasirlarini tercih etmemelisiniz. Gelinligin seklini bozacak tarzda bir iç çamasiri, sizin en mutlu gününüzde caninizi sikabilecek bir detay haline gelebilir.

Gelinligin vücudu saris tarzina göre iç giyim modellerini tercih edebilirsiniz. Eger ki gelinliginiz vücudunuzu tamamen sariyorsa tercih etmeniz gereken iç çamasiri modeli de buna uygun, sade ve sizi saran modellerden biri olmalidir. Dantel detayli modelleri kullanmaktan hoslaniyorsaniz çok hafif dantel detayli iç giyim modelleri arasindan seçim yapabilirsiniz. Bu tarz modelleri seçerken illa ki beyaz rengi tercih etmenize gerek yoktur. Ten rengi modelleri de rahat bir sekilde tercih edebilirsiniz.

http://www.e-icgiyim.net/kategori/gelin-ic-camasiri/ adresinden iç giyim ile ilgili görsellere ulasabilir, seçim konusunda yardim alabilirsiniz.

Unutulmamasi gereken seylerden bir tanesi de iç giyim modellerinin gelinlik ile uyum içinde olmasidir. Askisiz bir gelinlik modelini tercih ediyorsaniz straplez modelli iç çamasirlarini tercih etmelisiniz. Çünkü gelinliginiz ne kadar güzel ve alimli olursa olsun, giydiginiz iç çamasiri belli oluyorsa gelinligin tüm güzelligi ortadan kaybolacaktir. Bunun öncelikle gelinlikçiniz ile yani modaciniz ile konusmali ve ona göre uyumlu bir model satin almalisiniz bazi moda evleri kendiliginden korseli ürünler de yapiyor ve ayrica almaniza gerek kalmiyor. Özellikle çorap ürünlerini ise yedekli almanizda fayda var. Dügün günü telasi ile birkaç kez kaçak çorap sendromu yasayabilirsiniz.

Yazı Hakkındaki Yorumlar

Yazar ol
Popüler Yazilar
 • iki-renkli-sac-orgusuİki renkli saç örgüsü..
  İki renkli saç örgüsü çok şık duran bir örgü tipidir.Siz de bu motifle güzel ilmeklerle modeller yapabilirsin...
 • bebekBebek emzirme
    Bebek emzirmek yüzyıllardır annelerin yaptığı bebeği besleme işlemidir.Bebek beslemek zor olmasına rağm...
 • Erkekler hangisini sever?Erkekler esmer mi seve..
  Yılların tartıştığı bir konu olan esmer mi sevirler yoksa sarışın mı sorusuna yanıt olarak bir anket bulduk ...
 • tavan-resimleri-1Dekoratif tavan modell..
  Evine çok önem veren kadınlar, kendilerinden sonra en çok evlerine özen gösterirler.Dekorasyon kadınların vazge...
 • hileli-sucuk-markalariAt,eşek etli sucuk mar..
  Yapılan büyük araştırmalar sonucu Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, gıda sektöründe hileye başvuran ...