19 Ocak 2018 Cuma
Rimelim.com

En Yeni Gelinlik Modellerini Takip Edin

384004_203263216422447_199901283425307_438715_1276365516_n

Gelinlik hemen hemen tüm kızların hayalini kurduğu, giymeyi hayal ettiği bir giysidir. Düğün günü erkek ve kadının hayatlarını birleştirdikleri, birlikte yeni bir hayata adım attıkları gündür. Bu gün hayatında hiç olmadığı kadar güzel olmak isteyen genç kızlar bu nedenle düğün öncesinden giyecekleri gelinliğin modeli konusunda karar vermektedir.
LwYzIhi En Yeni Gelinlik Modellerini Takip Edin
En yeni gelinlik modelleri konusunda karar vermek isteyen gelin adaylarının 2014 yılı içinde pek çok farklı model arasından seçim yapma şansları bulunmaktadır. Bazı kadınlar kısa modelleri tercih ederken çoğu gelin uzun olan modeller arasından seçim yapmaktadır. Bunun yanında tarlatanlı ve tarlatansız olan modeller arasından da farklı seçimler yapılması mümkün olmaktadır.
jKbfvKb En Yeni Gelinlik Modellerini Takip Edin
Gelinlik modelleri 2014 yılı dâhilinde değerlendirildiğinde genellikle fazla işçilik gerektiren modellerin araştırıldığı ve bu modellerin beğenildiği bilinmektedir. Gelinliğin özellikle üst bölümünün işçiliğine çok önem veren gelinler vardır. Yaka modelleri de gelinliğe şıklık katmaktadır. Özellikle yayvan yaka modelleri, açık yakalar, straplez yakalar, kayıkçı yakalar ya da sırt dekolteli modeller arasında seçim yapılmaktadır. Aynı zamanda tesettürlü olan gelinlik modelleri de 2014 yılında çeşitlenmiştir.
dntqARQ En Yeni Gelinlik Modellerini Takip Edin
Gelinlik modelleri 2014 yılı dâhilinde değerlendirildiğinde en şık olan modellerin sade olan ya da ince işçiliğin özellikle yakalarda, kollarda ve eteklerde işlendiği modeller olduğu söylenebilir. Bu modeller hem şık, hem sade, hem de zarif durmaktadır. Geniş etekli yani tarlatanlı modeller kadar dar ve uzun etekli olan modelleri tercih edenler de bulunmaktadır. Önemli olan gelin adayının bu modeller arasından seçim yaparken mümkün olduğunca kendi vücudunda bulunan kusurların farkında olması ve bu kusurları gizlemek konusunda hassas davranmasıdır. Hangi model olursa olsun her modeli denemelisiniz. Ancak bu sayede kendinize yakışanı seçmeniz mümkün olacaktır.

http://modelgelinlik.net/2014-gelinlik-modelleri-10/ adresinde 2014 gelinlik modellerini bulabilirsiniz.

Yazı Hakkındaki Yorumlar

Yazar ol
Popüler Yazilar
 • orjin_kremOrjin krem yorumları v..
  Orjin krem, bölgeye yapılan masaj sonucu vücudun rahatlamasını sağlayan bir kremdir.Vücudun her bölgesine rahatl...
 • diyet-salataDiyet Salatası
  Diyet salatası malzemeleri ve yapılışı Diyet çok önemli bir unsur özellikle bayanlarda en güzel diyetlerimizden...
 • dukan-yemekleriDukan diyeti evreleri ..
  ATAK EVRESİ ÖZETİ Süresi, vakalara göre, 1-10 gün arasında değişen bu dönemde, belirtilen on kategorideki bes...
 • Sismanligin-Gizli-Nedenleri-Var-MidirŞişmanlığın nedenleri ..
  Az uyuyunca veya uykunuzu alamayınca vücut leptin denilen bir hormon salgılıyor bu hormon açlık hissi veriyor ve v...
 • seluliti-azaltan-kiyafetSelüliti azaltan kot p..
  Birçok kişi selülitlerinden şikayet etmekte olup, her seferinde selülitlerine çözüm yolu arayışına girer. Sel...