18 Aralık 2017 Pazartesi
Rimelim.com

Damatlık modelleri

Papyonlu-Damatlık-Modelleri-2

Düğün mevsiminin açılması ile birlikte çiftler kalan son hazırlıklarını huzurlu bir telaş ile tamamlamaya çalışıyorlar. Hayatlarının belki de bu en güzel gününde olabildikleri kadar şık ve bakımlı görünmek isteyen kadın ve erkek için ünlü tasarımcıların hazırladığı gelinlik ve damatlık modelleri bulunuyor. Eğer damatlığınızı hala almadıysanız ve karar vermekte zorlanıyorsanız damatlık modelleri 2014 seçeneklerine mutlaka göz atmalısınız.
H4yYvUg Damatlık modelleri
Damatlığınızı seçerken öncelikle klasik bir damatlık mı yoksa daha modern kesimleri olan bir damatlık mı istiyorsunuz buna karar vermelisiniz. Tercihinizi modern kesimlerden yana kullanıyorsanız klasik renkler yerine daha farklı renklerin kullanıldığı damatlık modelleri 2014 seçenekleri sizi oldukça tatmin edecektir. Siyah ve beyaz dışında daha farklı renklerde kumaşlar kullanılarak hazırlanmış, modern kesimleri ile sizi oldukça şık gösterecek damatlıklar arasından sizin için en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz.

Damatlığınızı seçerken klasik tarzdan vazgeçmem diyenlerdesiniz, damatlık modelleri 2014 seçenekleri sizleri de tatmin edecek modeller ile karşınıza çıkacaktır. Siyah ya da beyaz renklerde klasik kesimli bir damatlık tercih ederek, düğününüzde eşiniz ile birlikte oldukça şık görünmeyi başarabilirsiniz.

2014 yılında da damatlıklarda siyah renk ön planda olacak http://e-damatlik.com/kategori/damatlik-renkleri/siyah-damatlik/ adresinden damatlık modellerini inceleyebilirsiniz.

Damatlığınızı seçerken içerisinde rahat hareket edip etmediğinize kesinlikle çok dikkat etmelisiniz. Rahatsız bir damatlık ile hareketleriniz kısıtlanacak ve hayatınızın en önemli günlerinden birisinin keyfini doya doya çıkartamayacaksınız. Bu nedenle özellikle ceketinizi ve gömleğinizi üstünüze tam oturan ama sıkmayan damatlık modelleri 2014 seçenekleri arasından seçmeye özen göstermelisiniz.

 

Yazı Hakkındaki Yorumlar

Yazar ol
Popüler Yazilar
 • Lazer-EpilasyonLazer Epilasyon Nedir?..
  Lazer epilasyon kelimesi son dönemlerde dilimize giren bir kelimedir.Gelişen teknoloji lazer teknolojisi getirmiştir....
 • mantarli-enginarMantarlı Enginar..
  Mantarlı Enginar   Yemeği malzemeleri: 6 adet enginar 400 gram mantar 2 adet orta boy soğan 1 çorba kaşığı ...
 • renkli_rimel_nasil_kullanilir_1Renkli rimel nasıl kul..
  Son zamanlarda, makyaj artistleri tarafından siyah rimeller kadar, renkli rimeller de kullanılmaya başlandı. Modaya ...
 • LCW-Gömlek-Modelleri-1-2012Lc Waikiki 2012 erkek ..
  Her geçen gün yeni LCW gömlek modelleri piyasaya çıkmaktadır. Yaz sezonunun gelmesiyle bir hayli artan gömlek mod...
 • © Copyright 2010 CorbisCorporationEşiniz aşırı kıskanç m..
  Kadına yönelik şiddetin en önemli sebebi erkeğin eşinin kendisini aldattığını sanması. Tıp dilinde buna R...